| Vrtulee a întrebat:

am un laptop Hp cu 2g ram, 2 placa video 256, 2.16 ghz
am windows 7 pe el si imi merg unele jocuri in reluare trebuie sa bag windows xp ca sa mearga mai bine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E din cauza ca tu ai placa de 256 si jocul cere mai mult ram.Asa face si la mine unele jocuri. Pe xp cred ca vei intampina alte probleme.

| Vrtulee explică (pentru anonim_4396):

Deci bag windows xp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vrtulee):

Nu,in niciun caz.Iti trebuie placa video mai mare. Daca calculatoru tau merge bine cu acel windows, lasa-l.Sau incearca sa descarci jocuri cu cerinte minime si vezi daca mai ai probleme.