| Shooter a întrebat:

As vrea sa imi iau mamudele la farmerama prin card...ce credeti e sigur? (nu prea stiu cu ce sa platesc sau daca e sigur)
Funda!

Răspuns Câştigător
| patricia1999 a răspuns:

Poti cumpara mamudele si prin SMS. Intra pe contul tau de farmerama si apoi du-te la banca, iar apoi la - ia-ti mamudele : 55 mamudele -2, 60 € 11, 93 RON
156 mamudele - 6, 20 € 28, 44 RON

mie mi se pare mult mai sigur decat prin card, cunosc mai multe persoane care si-au cumparat mamudele prin SMS si e sigur, dar urmeaza instructiunile de la (-banca-) si inainte sa cumperi asigura-te ca totul este corecr, Bafta!

1 răspuns:
| Shooter explică (pentru patricia1999):

Ok...mersi!