| sHk0001 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum salvez misiuniile in Operation Flashpoint: Red River. Mi-am cumparat acum cateva zile Red River original si nu gasesc nicaieri vreun buton de save/load ...incep sa cred ca nu pot sa salvez...am ajuns si la misiunea a V-a si am facut nervi dupa ce am vazut ca nu pot salva.

Răspuns Câştigător
| andru007 a răspuns:

Probabil F12 sau F5 sau F6 depinde care dintr toate F-urile astea happy

1 răspuns:
| FlorinPx a răspuns (pentru andru007):

Salut! am si eu o intrebare: Am jucat mai de mult operation flashpoint si nu mai stiu cum faceam sa joc singur adica nu faceam misiuni ma plimbam pe acolo..Ma poti ajuta cum sa fac sa joc ca atunci? am dat si la single player si doar misiuni.Thx