| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut as vrea si eu niste jocuri care sa mearga sigur pe o palca video de 64 mb (si 512 mb RAM)... Dar sa fie niste jocuri mici si vechi, adica sa fie acele jocuri care le jucati si voi cand erati mai mici dar sa nu imi ziceti de mario big grin pls... DAU FUNDA

P.S. lasati-mi PC-ul inpace si sa fie mai multe si sa fie... "frumoase"

3 răspunsuri:
| Lyvyw a răspuns:

Http://www.redalert1.com/ nu stiu daca se incadreaza in cerintele de sistem... da e cat de cat frumos

| MisterSTAG a răspuns:

Legacy of Kain Blood Omen 2
Legacy of Kain Soul Reaver 2
Legacy of Kain Defiance
Max Payne 2 The Fall of Max Payne
Hitman 2 Silent Assassin
Total Overdose
Infernal
BloodRayne
Prince of Persia The Sands of Time
Prince of Persia Warrior Within
Prince of Persia The Two Thrones
NFS Most Wanted
NFS Carbon
Painkiller Battle Out of Hell
Gladiator Sword of Vengeance
Medal of Honnor Pacific Assault
The Suffering Prison Is Hell
The Suffering Ties That Bind
King Kong The Official Game of the Movie
Eu le-am jucat pe toate pe o placa video de 256MB si nu am avut nici o problemawinking

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru MisterSTAG):

Nu imi merg de cat vreo cateva in rest sunt prea mari pentru placa mea de 64 ca daca o aveam mai mare iti dadeam tie funda dar asa... mai astept raspunsuri