| BlackAngel a întrebat:

Salut/Buna TPU!

Am si eu o problema cu pc-u.
Aseara mi-am cam schimbat tot la el(in afara de hard in rest TOT si carcasalaughing ). Am intrat intr-un joc (Mafia 2) si am incercat sa dau pe o rezolutie mai mica. Dar daca dau pe rezoltuie mai mica imi ramane in stanga si in dreapta spatiu negru (cam 2-3 cm). Am windows 7.Stie cineva cum pot sa il fac sa se vada Fullscreen?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce ai schimbat cu ce? Posibil sa ai un monitor Wide acum si tu sa incerci sa schimbi intr-o rezolutie 4:3 sau 5:4.

| BlackAngel explică (pentru KodrutZ):

Am schimbat tot frate nu stiu ce aveam inainte.Inainte nu facea asa mergea...mergea normal acum de cand l-am luat face asa...

| KodrutZ a răspuns (pentru BlackAngel):

CE AI SCHIMBAT CU CE? E asa de greu sa raspunzi la intrebare cum trebuie? (exemplu: "am avut LG 1972HP-F si l-am schimbat cu Samsung S19A300N, procesorul AMD Sempron 3000+ l-am inlocuit cu Intel i3 2120, sursa chinezeasca no-name am schimbat-o cu Deluxe de 500W, nu stiu exact modelul"... etc)

| KodrutZ a răspuns (pentru BlackAngel):

Atunci mergi cu el in service si marca banul. Nestiinta, ca sa nu ii zic altfel, costa. Normal ca nu facea asa daca inainte nu aveai monitor wide si, dupa cum vad, ma indoiesc ca ai habar macar ce rezolutie folosesti si care e aia nativa a monitorului.