| sherif a întrebat:

care este diferenta dintre fifa 2012 si pes 2012 si care se instaleaza mai usor?

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Depinde daca e imagine iso dai click dreapta pe daemon tools si dupa aia dai pe virtual devices->device 0:[F] No Media->Mount Image-> alegi imaginea unde-i ai pus-o daca ai pus-o pe desktop dai browse si o cauti dupa ce ai gasit-o dai open sau ce apare in dreapta jos->si dupa aceea incepe instalarea->alegi unde sa se instaleze si gata.Ps:fac referinta la daemon tools acela care il ai in bara de instrumente jos unde este si butonul start, mai precis langa ceas.

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Singura diferenta intre ele sunt echipele si campionatele. Dupa mine Pes este mai usor de instalat si este mai interesant ca sunt si echipe din Romania.

| sherif explică (pentru Energyboy):

Si cum se instaleaza pes 2012? iti dau funda.

| sherif explică (pentru Energyboy):

Bravo domne. drei sa imi fii prieten?

| Energyboy a răspuns:

La ce te referi?