| th3darkboss1121 a întrebat:

Salut,care ma ajuta sa instalez un hack in jocul metin2 guabina.ro? Despre kick hack este vorba... Poate cineva sa intre cu teamviewerul in laptop la mine sa bage in pack si nu mai stiu ce ca eu nu ma pricep.Merci.

3 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Joc si eu guabina dar nu te sfatui sa vari hack pe guabina dar na descarca un hack 1hit si varal in pack (este in folderu cu metinu)si dupa intri cu un starter.Nu dau team ca este key logger pe el.

| g0d a răspuns:

Te pot ajuta eu cu acel hack.baga id meu g0d_aval0n big grin

| th3darkboss1121 explică (pentru AaN56):

Exact asta am facut ma, am luat si am dat copy la toate alea de acolo si nu merge ba.