| VoNynyo a întrebat:

Caut Jocul naruto shippuden ninja storm 4 pentru ps4 in iasi.As dori sa il cumpar inainte de craciun ca sa il fac cadou nepotului meu care e innebunit dupa el. As comanda de pe site dar dureaza prea mult cu livrarea.Vas fi recunoscator daca ma ajutati.Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Trebuia sa te gandesti mai devreme daca stiai ca asta isi doreste. poti sa faci comanda in magazine online si sa te duci personal sa o ridici, astfel nu mai pierzi timpul pentru livrare

| VoNynyo explică (pentru j1NNNx):

Asta e dar nu am stiut ca daca stiam il cumparam acum debia am aflat ce vrea.