| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone a întrebat:

Salut caut o comunitate de cs 1.6 unde sa primesc admin pe un server classic (preferabil helper) stiu comenzi amx cum sa fac demo si multe altele Cel mai bun raspuns primeste FUNDAwinking

4 răspunsuri:
| Br33dY a răspuns:

Pe serverul meu eu zic ca e cel mai bine Iti dau administrator Gratis!

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru Br33dY):

Si care este numele serverului tau?

| Costy9991 a răspuns:

Sau mai bine pe serverul meuwinking cs.tepu.ro add costi_boss. 1999@yahoo.com daca vrei moderator smug