| w0wScanner a întrebat:

Caut si eu un CFG la CS 1.6 CU PURE AIM! S-au no recoil! Dati-mi link, Cel mai bun cfg >= dau funda + vot!

12 răspunsuri:
| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Am Mai Dat La 3 De Pe TPU Si Am Fundalaughing

| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Dar Fi Atnet Nu Uita FunDa Si Sa Te Loghezi!

| w0wScanner explică (pentru Adrian_Aparascăi_1998):

Sti de unde pot Downloada fifa 2012? smug te rog

| w0wScanner explică (pentru Adrian_Aparascăi_1998):

Daca asta e SUPER CFG inseamna ca ce mi-a dat unu acum 10 min. e DESTROYER pe langa asta straight face

| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns (pentru w0wScanner):

Til scriu in mai multe randuri da tu scrii legat

| Stelistu_Eugen_1995 a răspuns:

Http://www.girlshare.ro/35004882
uite frate aici eu sunt L3tal daca nu ma crezi cauta-ma pe pgl.turbatii.ro sa vezi
cfg-ul e facut de mana mea si garantez 100% ca e cel mau bun cfg facut vreodata trage foarte drept si nu o sa regreti ca joci cu el spor la hs

| Stelistu_Eugen_1995 a răspuns:

Nu te mai chinui cu cfg-ul ala iti dau eu unu facut de mana mea nu ezit dar e facut de mine http://www.girlshare.ro/35004882 uite descarca-l si ai sa vezi ce hs-uri dai trage foarte drept

| Stelistu_Eugen_1995 a răspuns:

Http://www.girlshare.ro/35004882
e facut de mine vreau funda!