| qw3rty0o0 a întrebat:

Salut, caut si eu un server privat metin 2 roman.
Am gasit unul pitmt2 dar din pacate nu gasesc siteu de downloadare...am gasit doar forumul cine ma poate ajuta sa ma contacteze la ID:mycu_2xg99

281 răspunsuri:
| Laurentiu_Pop_1996 a răspuns:

http://www.privat-server.com/index.php?do=votes&id=3659 vote and come it! intrati servar metin2 private pvp-pvm 2012!

| Ionescu_Claudiu_1971 a răspuns:

Eu am 2 metinuri smechere:Metin2Gx(100%roman),Metin2Lunaris(50%Francez50%Roman)

| fratiiprastie2 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine cu un metin privat cu care skill sa se fac cu carti si ss de la farmat pls repede dau funda

| Andreyy_Denys_1999 a răspuns:

Cine imi zice si mie un matin lv start 250 in afara de hammer si dde ala pvm pvp nu stiu cum?

| parazit1998 a răspuns:

Stiu eu un site este www.metin2gx.ro

| ionel_6089 a răspuns:

Server Metin2 Privat
Online :24/7
Tip: PVM
Toate shopurile au fost terminate
Rate:
Items: 300x ( in evente 400)
Yang: 400x ( in evente 600)
XP 200x ( in evente 300)
GM sunt de treaba.Reclamatii puteti face pe forum!
Cereri GM pe Forum
Contact Y! M : toxic_mt2
Va asteptam!
App va rog sa nu cereti Iteme, Yang, Exp, LVL vezi primi d/c, a doua oara mute 24 ore!
Site: http://toxicmt.zapto.org
Client il gasiti pe Site
Launcher: TOxicMt2

| AlecSa_3170 a răspuns:

Scuze dar nu stiu
am si eu un prieten care se joaca am sa-l intreb

| 3Dfx a răspuns:

:)>- Salutare prieteni! Comunitatea ProNion va pus la dispozitie un server de Metin2 www.pronion.ro/metin2! Serverul este pe DEDICAT ( 24/7 ) - PvM []==[]! Serverul nu are buguri, avem propriul nostru Client by %%- ProNion TeaM! %%- :(game) Va asteptam pe www.pronion.ro! Multumim ca sunteti alaturi de noi si anuntativa prietenii ~^o^~! :)>-:)>

| mirudulcik22 a răspuns:

Bine