| qw3rty0o0 a întrebat:

Salut, caut si eu un server privat metin 2 roman.
Am gasit unul pitmt2 dar din pacate nu gasesc siteu de downloadare...am gasit doar forumul cine ma poate ajuta sa ma contacteze la ID:mycu_2xg99

279 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! ati auzit ca in doua saptamani se deschide un nou server privat romanesc de metin? am inteles ca va avea 2 harti noi, fierarul de aur dupa reaper, dragonul. cine vrea mai multe detalii poate intra pe www.metinsparky.myforum.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se deschide 1 nou in 2 saptamani daca te intereseaza intra pe www.metinsparky.myforum.ro pentru detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti un tare mare prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall all... daca vreti un server de metin2 perivat da este prin hamachi perfect-mt2-1 pana la 6 pass: 123 la mc. txt scrieti perfect.idle.ro forumu este http://perfect.forums.ro/ sa va faceti cont: http://5. 219. 45. 25/ intrati e super tare:X bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu dar nu-i pentru acel server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2steaua metin2flamek metin2tim metin2panicfear si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 Hamachi P-Server FreiBierMt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba oameni bun metin2ro nu este SV PRIVAT ce nu pricepeti? x(x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tsunamimt2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc p dream mt2 e italian e super am nivej 109 e super un otel de war e 2kk +9 toate is sper eftin iti da de la ivi 1 cal si cresti usor http://s2.metin2dream.com/ asta e siteul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici server prv roman de Mt2 Metin2Romania-Perfect sau eXtreeM t2 Romania is server prv de mt2 romanesti is fara hamachi si usor de facut cont si downlaodat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici www.ItalongjuMt2.net am jucat aveam itm bune dar mama lasa caut alt metin as juca mondial mt2 dar nu-mi merge:(( si nu stiu ce sa fac imi zice cand vreau sa intru ''' impossible de lancer le fichier executable! mondial mt2. exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am eu un server misto de mt asta este siteul http://neversaynevermt2.servegame.com/ bagati mc asa ca inca nu este facut un client propiu...( neversaynevermt2.servegame.com ) va urez bafta la joc :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BOSS am eu server privat de mt2 roman e serverul meu rate 1000 toate eventuri in fiecare zi doar ca e pe hamchi daca intereseaza pe cineva sa intra va astept cu drag retele hamchi Mt2Arad. 1 pana la Mt2Arad10 daca e sa fie full incercati pana la Mt2Arad50 si parola 123 site de inregistrare http://5. 137. 218. 181 si mc:5. 137. 218. 181 NU VETI REGRETA DAK INTRATI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca http://lostmt2.servegame.com/ este cel mai tare server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http:www.metin2tim.ro asta e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall si eu caut contul mi l-a facut un prieten dar pagina de download nu o gasesc, ma puteti ajuta? daca da contactati-ma la adresa:florin.andrei74 va rog as vrea sa joc ajutati-ma va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, ce va trebuie metine private, daca va credeti ca stiti asa de bine metinu jucati metin2 ro. Sunteti... hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, eu fac conturi private in orce limba. Dau conturi private de MT2 in schimb de conturi de metin normal de lvl ((( 25 in sus))). Adresa mea este: georgel_superbu. Astept mesaje b-) b-) b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi mc in alt client si dupa te jocibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ma umesc Edy unde descarc metin2 private server dati un raspuns pe id:edy_dxrey@yahoo.com va rog mult.pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de aici ratele 450% te da de la lv 31 cal armat armura lv 26 arme epice in mag... 3k pv pe itlem si e pana la lv 125:d ironju2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut caut si eu un server misto cum ar fi ironju2 combinat cu burnmt2 adica cresti repede fierar 100% sa nu ceara iteme pentru plus bonusuri asa si asa armuri de exemplu jungle otel rosu albastru si galben dati add dac aveti raspunsu :catalin_yzv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daca esti destept descarca metine in alta limba ca in romana nu prea sa gasesc da iti dau unu World of Cerbus