| qw3rty0o0 a întrebat:

Salut, caut si eu un server privat metin 2 roman.
Am gasit unul pitmt2 dar din pacate nu gasesc siteu de downloadare...am gasit doar forumul cine ma poate ajuta sa ma contacteze la ID:mycu_2xg99

279 răspunsuri:
| AlexMirel a răspuns:

Stiu eu un server privat www.newlongju.eu

| SlayerPro a răspuns:

Super server privat! metinp.uv.ro

| gaby1996 a răspuns:

Incearca www.metin2tim.ro

| alex117 a răspuns:

Afa

| alex117 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=RQAJPI0U aici il downloadezi e super tare jocul GM de treaba si forumul uitel aici http://www.roelitemt2.fzn.ro/roelitemt2... -vt50.html aici w1zz a explicat foarte bine si usor P. S. nume forum alex117, nume joc Spartan117

| axel_6752 a răspuns:

Intra pe www.metin2privat.ro si alege server Chaos.e server 100% romanesc si are misiunile traduse in limba romana.de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king...e super tare!

| axel_6752 a răspuns:

Incercati aici.www.metin2privat.ro...e server 100% romanesc.e facut pe platforma linux,are misunile traduse in limba romana, client antihack, buguri rezolvate aproximativ toate Gm online non stop.si de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king...bafta!

axel
Vizitator

Sus

| lordkageman a răspuns:

Www.metin2rospeed.ro misto te da 35cal armat si1kk din prima

| robertuzu11 a răspuns:

Salut mi-am facut un server de metin2 grozav perle in magazine, itemeuri la negustori si pescar.Rate la fierar 70%, sirius, king.Se fac inscrieri pentru gm petru gm, pentru cal militar, p-uri, bani si alte itm negociati cu gm-ul de la 1 euro. Daca dati mai mult primiti orcie itm cu pietre+9. Bani in euro pe telefon. Vorbim cand va bagati pe metin.

http://www.megaupload.com/? d=SXYDFIQB -Download iar

http://5. 92. 95. 66/index.php --register

Este svr cu hamachi. aveti instructiunile cand descarcati metinu.

Serverul este deschis special pentru liceeni intre 19:00:-8:00dimineata iar in weekend si vacanta aproape nonstop.

Va rog eu sa va bagati

| duku911 a răspuns:

Salut!
Incearca FreeZeTiMe Metin2...Este frumos server, e in romana... sper ca te-am ajutat
Site:http://www.google.ro/......http?/

| audalbastru a răspuns:

Inttra pe www.metin2privat.ro si ai sa gasesti un super server de metin 100%romanesc tradus si cu client antihack.incearca.eu joc acolo si e super fain

| audalbastru a răspuns:

Intra pe http://www.metin2privat.ro/.e super tare si e tradus in romana si cu client antihack...incerca si tu.

| Roiall a răspuns:

Sall all incercatii server feedback-mt2-1 pana la -10 pass 123 mc este mc. txt 5. 141. 67. 157 daca nu stitii sa folositi hamachi va arat eubig grin add: anton_anton156.Bafta!

| ReLaxo_1204 a răspuns:

Nu va mai chinuiti aiurea sa gasiti un metin bun romanesc pentru ca nu exista... tara asta este 0 din toate punctele de vedere... daca tot vrei servere metin2 alegeti de aici http://metin2romania.forumz.ro/f1-servere

| madabrt a răspuns:

Metin2United de de la lv 30 cu iteme +9 cal armat sau militar nu mai stiu dar e foarte tare si e simplu de descarcat si de facut cont asa ca funda te rog

| madabrt a răspuns:

Dar nu e roman

| catalin206 a răspuns:

Jocul metin2 private server e tare dar nu e in romana cand osal il trag o sa til dau

| alex126 a răspuns:

Ba astea care zic ca metin2ro e privat or is prosti ori nu stiu ce inseamna metin2 privat

| denis108 a răspuns:

Vai de tine cum nu sti ii sayt care trebuie platit 44$ metin2.server private.ro/serw intra si vezi.

| stefanel123443215 a răspuns:

Metin2 loc e super

| Crystyan1998 a răspuns:

Server Status: Server online!
MC / IP:5.126.95.127

Rate:1000%
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 1000%
Timp Online: pe saptamana de la 8-24 iar in weekenduri 24/24

Buguri Rezolvate: Nu am gasit!
Regat recomandat: Blue

Forum:http://kog.ro/forum/viewforum.php?f=1047
Site:http://5.126.95.127

Client & Luncher:recomand abesgaara v3.7 sau proxy

Retele Hamachi:Metin2KOG.1...10
Parola retele Hamachi: 123 sau fara :X

Video: nu inca
Poze: nu inca

Descriere:Server PVP, arme 2011 armuri 2011 cu gm de treaba
Va AsTePtAm!:X:X

| moartea2 a răspuns:

Salut am gasit eu scrie pitmt2.ro download si iti scrie sa il iei happy mult succes la joc

| RedMachine a răspuns:

PaGina de ReGisTeR : http://allstars-mu.zapto.org/darkness-mt2/register.php
Mc: allstars-mu.zapto.org
Descriereerver PVP50% PVM50%. Gm nu da nimicGm momentan nu se mai da. decat la cel care aduce 5-10 player inainte de a avea gm...
Serverul este hostat 24/24
Ratele sunt de 1000% all
Gasiti:Npc skill P, Botegaia, Fierar legendar...
Si cam atat
Bafta la JOK
Asteptati putin mai mult la register
Regatu blue

| RedMachine a răspuns:

PaGina de ReGisTeR : http://allstars-mu.zapto.org/darkness-mt2/register.php
Mc: allstars-mu.zapto.org
Descriereerver PVP50% PVM50%.Gm nu da nimicGm momentan nu se mai da .decat la cel care aduce 5-10 player inainte de a avea gm...
Serverul este hostat 24/24
Ratele sunt de 1000% all
Gasiti:Npc skill P,Botegaia,Fierar legendar...
Si cam atata
Bafta la JOK
Asteptati putin mai mult la register
Regatu blue

| leonard2010 a răspuns:

Sall caut si eu un metin2 privat

| leonard2010 a răspuns:

Cine stie un server de metin add la id-ul:leonard_2000_leonard@yahoo.com!

| prototype_9748 a răspuns:

Si eu caut frate daca gasesti ceva bun zi-mi si mie id-black_assasin_prototype

| BURNS1 a răspuns:

Incearca pe dodo_mafiotu88 iti va spune el ce trebuie sa faci ...Metinu se numeste:escalador metin2

| Adishor97 a răspuns:

Buna, Care imi poate da si mie un cont pe metin2.ro.de lvl 35+...pe orice server. nu conteaza.doar sa fie lvl 35+. contactati-ma pe id de mass: aurelian_97@yahoo.com, multumesc de intelegere

| Adishor97 a răspuns:

Care imi da un cont pe metin2ro lvl 35+ contactati-ma pe id de mass aurelian_97