| TheDarkDragon a întrebat:

SAlut.Ce pot sa fac daca vreau sa pornesc un joc, dar nu se porneste? Adica dau pe el, si nu se intampla nimic.Pe alt windows mi-a mers, adica problema nu e de la sistem.Jocu e Rome Total War, am incercat si cu "run as administrator" si...nimic.PLZ AJUTATI-MA!

15 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Click dreapta pe iconita si da properties apoi compatibility si da run this program in compatibility for windows xp spre exemplu. Succes!

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Tot nu merge...broken heart((((

| Spaz472 a răspuns:

Instaleaza patch-ul 1.5 de la joc, il gasesti pe google.ro.

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Creazi ca mere?

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Da imi cere cd-ul, si e introdus, ce drecu sa mai fac? ca disper!

| Spaz472 a răspuns:

L-ai introdus in acelasi cd drive?

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

L-am instalat, si dup-aia gata, nu stiu, da cand bac cd-ul si pornesc jocul scrie sa bag cd

| Spaz472 a răspuns:

E cumparat?

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Da

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Auzi, da-mi messu tau, si vorbim pe mesinger, ca e mai usor

| Spaz472 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Freedom.anarchy@yahoo.com

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Eu sunt raulbogdan, da stai sa downloadez messu, ca nu il am

| Spaz472 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Skype ai?

| TheDarkDragon explică (pentru Spaz472):

Am, da nu mai am microfon la casti xD, l-am rupt, da e gata imediat mesu

| Spaz472 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Nu era nevoie de microfon ca il foloseam ca pe mess.