| SanduINFINITE a întrebat:

Salut Cind apare pe PC Outlast 2?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Outlast 2 a fost anuntat, dar nu a fost dezvaluita data la care va aparea, conform producatorulilor sunt decat o echipa de 12 oameni care lucreaza la joc, asa ca necesita mult timp de lucru.

7 răspunsuri:
| SanduINFINITE explică (pentru RobertMoon):

Poti sa-mi dai terog un site unde a fost anuntat?

| RobertMoon a răspuns:

Cauta si tu pe net outlast 2 release date sau outlast 2 anuntat, dezvăluit sa nu pui pe aici orice întrebare la care gasesti pe net răspunsul in 2 minute...

| SanduINFINITE explică (pentru RobertMoon):

Eu nu stiam chiar daca gasesc pe net si de aia am intrebat totusi multumes

| SanduINFINITE explică (pentru RobertMoon):

Dar cum adica a fost anuntat sau adica ei lucreaza la el sau cum?

| anonimguy3 a răspuns:

Jocu' nu are o data de lansare exacta. Nu m-as mira sa fie anuntat anul asta si tot anul asta sa apara, dar cred ca prin 2016 apare.

| RobertMoon a răspuns:

Da, ei lucrează la joc, probabil anul viitor va fi gata asa ca te poti resemna.

| SanduINFINITE explică (pentru RobertMoon):

Ok tie iti place Outlast?