| Geani96 a întrebat:

Salut.Cine stie de unde pot lua RPES 2009 v2 gratis? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| Ideea a răspuns:

Http://fanfotbal.org/2009/08/rpes-2009-versiunea-2-download/

Ai download, cum sa il instalezi si ce contine.
Este varianta RPES 2009 v2 si este total free.

4 răspunsuri:
| Geani96 explică (pentru Ideea):

Poti sa ma ajuti? Adica dau click pe RPES 2009 V2 si ma duce pe pagina de la PES Romania la un articol "2 Euro pentru un patch perfect" si nu gasesc niciun download mirror.
Daca ai putea sa-mi dai ID-ul tau, ti-as fi foarte recunoscator.

| Ideea a răspuns (pentru Geani96):

Pff. scrie pe google download rpes 2009 v2 si sunt o gramada de site-uri ca nu ma lasa sa le pun ca zice ca e piraterie. happy

| Geani96 explică (pentru Ideea):

Trimite-mi un mesaj cu ID-ul tau si da-mi pe Messenger, te rog.Am cautat intr-una dar nu gasesc... :/

| DjNickBlue a răspuns:

Salut, si eu am aceeasi problema.
Ai gasit undeva programul?
Poti sa-mi lasi un id la care sa vorbim?