| BlackBlood29 a întrebat:

Salut.cum fac bani multi pe metin2united si ce iteme trebuie sa am ca sa rezist in watery cavern 2 sau cum stim noi 'V4'cine imi da un raspuns folositor primeste funda! Astept raspunsuri cat de repede posibil

5 răspunsuri:
| Făraş a răspuns:

Eu bateam f bine cu rivulete +1 Cu con dex si str +12...Dar akm...depinde ce rasa esti..ma rog aveam si king +9 happy

| BlackBlood29 explică (pentru Făraş):

Mai ai kingu?

| Făraş a răspuns (pentru BlackBlood29):

E acum pose happy

| CrIsTy18 a răspuns:

Pai pe metin2 united ai multe modalitati sa faci bani deci daca esti incepator de ex Lv65-75 Sura Arme Magice padure faci 100kk in 30-45 min.Lv90 v3-v4 Cu 80% sageti si full3k pv p-uri la skiluri stai cateva zile si farmezi la skoici pe omega se vand cu 20kk bucata si tot faci bani, e mult pN iei un king+9-king2(ar fi mai bun pentru farmat). Lv105+ Gren Vellei (cristale, watere, pele negre, apar si Beacone si intr-o zi faci 300kk+.De la lv 110 te poti duce in Gnol Forest acolo pica perle negre mai ales la metinele de 120 intr-o zi faci peste 5 perle cu iteme normale si cu iteme bune faci 10+ bafta in continuare

| CrIsTy18 a răspuns:

Pai pe metin2 united ai multe modalitati sa faci bani deci daca esti incepator de exemplu Lv65-75 Sura Arme Magice padure faci 100kk in 30-45 min.Lv90 v3-v4 Cu 80% sageti si full3k pv p-uri la skiluri stai cateva zile si farmezi la skoici pe omega se vand cu 20kk bucata si tot faci bani, e mult panaN iei un king+9-king2(ar fi mai bun pentrut farmat). Lv105+ Gren Vellei (cristale, watere, pele negre, apar si Beacone si intr-o zi faci 300kk+.De la lv 110 te poti duce in Gnol Forest acolo pica perle negre mai ales la metinele de 120 intr-o zi faci peste 5 perle cu iteme normale si cu iteme bune faci 10+ bafta in continuare