| Zuzu741 a întrebat:

Salut cum pun codurile la NFS Underground 1 va rog funda!

3 răspunsuri:
| SimionAndrei a răspuns:

Codurile la NFS se introduc cand intri in joc.Inainte sa incepi tu sa joci.

| Zuzu741 explică (pentru SimionAndrei):

Nu merge. Înainte sa dau ENTER sa înceapă jocul scriu codul de ex: gimmeallyourmoney sau 239 celica si nimic când intru la profilul meu toți aceiași bani ii i-am si celica nu e deblocata sad

| SimionAndrei a răspuns (pentru Zuzu741):

Am patit si eu asta la most wanted aveam niste coduri care nu mergeau daca vrei i-a un trainer de aici http://www.mofunzone.com/game_trainers/need_for_speed_underground.shtml