| ady960 a întrebat:

Salut cum sa fac sa scap de reclame am instalat adbok dar dejaba tot imi apar si am scanat cu antivirusul si tot imi apar este ceva program ca sa scap de ele? mentionez ca reclanele astea imi apar pe toate browserele pe care le am.va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Boss_Danutz_1998 a răspuns:

ControlPanel>Add/or remove programs >astepti incarcarea>remove ce crezi ca e nefolositor(Reclame)

| ady960 explică (pentru Boss_Danutz_1998):

Am sters dar dejaba

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! poate ai vreun program. cine stie ce, curata cu ccleaner, browserele tempul windows si cache etc:
https://www.piriform.com/
Fii sigur ca adblock e activat :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca AdwCleaner si ruleaza-l si 100% nu o sa mai ai reclamewinking