| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

cum să schimb limba la windows 7 home edition. daca e ceva complicat cautați-mă pe skype adrian200094. dau fundă

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Nu-i complicat. control panel>regional settings>install or uninstalll languages

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru petrica1111):

Mie nu-mi apare install or uninstalll languages pentru că am windows 7 home edition

| YoBuDy a răspuns:

Start - Control Panel - Region and Language, si poti alege ce vrei: Change Display language, install or uninstall display language, sper ca te-am ajutat!

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru YoBuDy):

Dar mie nu-mi apare așa ceva install or uninstall display language pentru ca am windows 7 home edition.