| Nicu_Paul_1962 a întrebat:

Daca vreau sa imi reinstalez windows-ul cum pot sa imi reiau salvarile din Euro Truck Simulator 2?

Răspuns Câştigător
| ionut9989 a răspuns:

Foarte simplu te duci in my documents si gasesti acolo un folder numit Euro Truck Simulator 2 salvezi folderu unde vrei pe un Stick de memorie dupa ce ai terminat cu windowsu pui folderu inapoi deschizi jocu si ai salvarile. funda?

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

In My Documents (intri fie din C fie din My Computer direct) este un folder "Euro Truck Simulator 2".
Copii acest folder de acolo pe un stick, iar dupa ce ai reinstalat windows-ul il pui la loc si vei avea progresul de pana atunci in joc.

Daca nu ai stick poti arhiva folderul si sa il uploadezi pe un site cunoscut de tine si mai apoi sa-l descarci.

Bafta!

| Nicu_Paul_1962 explică:

Si daca am moduri? Le copiez si le pun la loc dupa?

| Nicu_Paul_1962 explică (pentru ionut9989):

Multumesc! Si daca am mod-uri le copiez si dupa le pun la loc?