| CataCool112 a întrebat:

De ce cand vreau sa joc Fifa13 imi arata doar poza cu Messi iar apoi imi iese din joc de tot?

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Posibil ca jocul e setat la o rezolutie prea mare cum ar fi 1920x 1200 si e posibil ca monitorul tau sa aiba doar 1280x1024. Poti rezolva asta doar daca ai in folderul fifa un setup de rezolutie sau ceva asemanator cu config.exe. Bafta.

| CataCool112 explică (pentru Hitback):

Am schimbat rezolutia dar nu a mers.

| Hitback a răspuns (pentru CataCool112):

Atunci probabil nu iti duce placa video da setarile grafice la minim si incearca iar tongue