| xBoom a întrebat:

De ce nu imi merge the forest? Cand dau start si scrie "Loading..." ma scoate dupa 10 sec...ce sa fac? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

Salut. Încearcă site-ul ăsta: http://www.systemrequirementslab.com Îţi alegi jocul dorit şi o să-ţi ceară permisiunea ca site-ul să extragă detalii despre PC-ul tău. Pe urmă îţi va afişa cerinţele minime şi recomandate ale jocului respectiv. El automat îţi va arăta dacă PC-ul tău suportă jocul respectiv. Baftă.;)

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Vezi daca indeplinesti cerintele minime si daca ai placa video/procesor de la ati nu iti va merge the forest

| xBoom explică (pentru TechGuyTpu):

Am provesor: Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30 GHz
si palca video : de 1 G