| SergiuSergiu1999 a întrebat:

Salut,deci imi da o eroare la CS mai precis asta : Could not connect to server.
Am incercat sa intru pe aproate toate serverele de CS si pe toate imi zice asta.Net-ul imi merge. Cs l-am reinstalat de 3 ori si la fel. Am incercat sa imi iau alte CS-uri, dar la fel.
MA PUTE-TI AJUTA URGENT!

4 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Cel mai probabil firewall-u nu te lasa pentru ca blocheaza cs-u. inchide firewall-u si vezi daca merge. daca nu, inchide si antivirusu.

| SergiuSergiu1999 explică (pentru nda):

Imi poti da un contact mess/ skype?

| SergiuSergiu1999 explică:

Nda imi poti da un contact ceva mess/skype?
Sau daca e imi poti da tu add daca vrei Mess: sergiusergiu205 / Skype: jrr.sergiu

| nda a răspuns:

Nu folosesc nici mess nic skype. daca vrei eu incerc sa te ajut aici.