| BrielNar a întrebat:

Doresc să îmi achiziționez un volan de pc/gaming, preferat ar fi cu schimbător, 2 manevre, sau 6 (dar știu că sunt destul de scumpe cele cu 6 trepte). Dacă este posibil să îmi cumpăr un volan, iar schimbătorul separat, aș face vreo afacere? Dacă nu, un exemplu de volan destul de bun până în 350 lei?

2 răspunsuri:
| Grandee a răspuns:

LogiTech G27 este cel mai bun volan de gaming, schimbator cu 6 trepte, dar pretul este cam usturator930RON).

| BrielNar explică (pentru Grandee):

Îl știu, știam și prețul. big grin Într-adevăr este foarte scump, dar presupun că își merită toți banii. Însă eu nu mi-l permit, mulțumesc de mesaj!