| DjMud a întrebat:

Eu joc CS cu mod bb și când dau sa intru pe server îmi zice : "Kicked : You have no entry to the server "Ce inseamna?

4 răspunsuri:
| UngureanuFlorin a răspuns:

Inseamna ca ai admin pe server sau serverul are mod admin incearca asa: Daca ai admin pe acel server scrie in consola : setinfo _pw (parola ta de la admin) daca serverul are mod Admin scrii asa: setinfo _pw (numele serverului) ex: setinfo _pw frog.intreblocuri.ro...

| SefMetin2Tim a răspuns:

Inseamna : esti dat afara, nu poti intra pe acest servar

| DjMud explică (pentru UngureanuFlorin):

Nu am admin...l-am lasat azi dimineata sa ma duc pana la baie si nu am dat disconect si cand am intrat mi-a aparut asta

| UngureanuFlorin a răspuns (pentru DjMud):

Pai ai incercat alte nick-uri? Daca da si apare tot asta inseamna ca ii vina serverului pentru ca ii Mod de dat la toti care intra Slot! Adica sa ai numele reservat pe server...