| DomnulMihaiCreanga a întrebat:

Salut flacai. La Euro Truck Simulator 2 cum fac sa deblochez o tara (fara coduri sau programe) si sa deblochez centrul oraselor ca nu ma lasa sa intru in centrul oraselor.

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Salut StanescuFerdinand.Pentru a debloca centrul oraselor sau tarilor trebuie sa faci misiuni gen:sa transporti remorci etc.Doar asa se va debloca, sau daca vrei un savegame care tot jocul e facut 100 % uite aici http://www.simgamemod.com/euro-truck-simulator-2-savegame/
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

2 răspunsuri:
| DomnulMihaiCreanga explică (pentru VladyXR):

Adica eu pur si simplu transport ceva si se deblocheaza centrul oraselor si tari?

| VladyXR a răspuns (pentru DomnulMihaiCreanga):

Sa transporti cat mai mult si sa ajungi la destinatie.
Bafta!