| AndrEey007 a întrebat:

Salut, ieri am cumparat o placa video nVIDIA gt 730 2gb ddr3 si cand deschid pc nu se aprinde monitorul, dau 3-4 restarturi si porneste intru sa ascult muzica bluescreen, si sa fie ca e ddr3? Pe placa de baza scrie ddr2 dual sau cv de genu va rog ajutor dau multe funditee! Help pls

4 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu. Nu ai montato bine. Apasa mai tare dar cu grija. Vezi sa intre in slot bine. Nu are treaba memoria placii cu placa de baza. E compatibila.

| Marian1002 a răspuns:

Mda...si eu cred la fel...trebuie sa apesi putin mai tare. PS: Si eu mi-am luat iarna asta placa asta si este foarte buna! Sper sa rezolvi!

| AndrEey007 explică (pentru Hitback):

Tot asa face, nu stiu ce sa ii mai fac

| AndrEey007 explică (pentru Marian1002):

Tot asa face...