| Ziser a întrebat:

Imi dati un tutorial sau sfaturi pentru Counter Strike 1.6 pentru mapele cu zombii? Cum sa ma apar foarte bine? Stiu ca se folosesc laserele si grenadele rosii si albastre.Ce altceva mai stiti?

Răspuns Câştigător
| watafacyoayo a răspuns:

Armura anti-infectie o arma buna si unlimited clip daca exista pe server si lupta-te cu zombii cand vezi ca sunt infectati mai multi atunci gaseste-ti un loc in care sa stai ascuns dar pana atunci fa cum am zis

2 răspunsuri:
| Ziser explică (pentru watafacyoayo):

Da, si ca sa scap de virus cumpar anti T-virus nu?

| watafacyoayo a răspuns (pentru Ziser):

Da