| CostyNBA a întrebat:

In vara mi-am cumparat un xbox iar dupa un timp l-am modat. Niste prieteni au spus ca atata timp cat l-am modat nu mai merge xbox live si nu mai merge sa ii dau update. Este adevarat? In caz ca este adevarat se mai poate repara?

Răspuns Câştigător
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Salut eu nu cred ca se mai poate repara din moment ce consola este deja modata si nu mai poti sa o de-modezi ca sa zic asa. Dar imi spui si mie te rog frumos cum ti-ai modat-o?

1 răspuns:
| CostyNBA explică (pentru CosticaShtrengarul):

M-am dus cu consola la un baiat prin calea Calarasi si am platit 200 lei. Mi-a dat-o inapoi cam in 3-4 ore