| RoCosmin a întrebat:

Intrebarea este urmatoarea. Recent am instalat GAT IV sinu reusesc sa pot juca si eu pe multiplayer. Nu stiu de ce cand nu imi apare acea fereastra cand deschid jocul, si anume Games For Windows LIFE... iar cand intru in telefon sa dau pe multiplayer imi spune ca trebuie sa fiu logat, iar eu am cont pe xbox.com( adica pe pagina lor nu pe LIFE), si chiar daca stau logat pe el nu merge... dar am auzit ca iti trebuie un program de la Gamws For Wonsows LIFE. Chiar nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutati.

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Nu poti juca online daca jocul e piratat. Trebuie sa il cumperi.

3 răspunsuri:
| RoCosmin explică:

Da... scuzati scrierea dezastroasa dar am pus intrebarea aseara si eram foarte obosit. O sa pun alta din care poti intelege ceva.

| bortanradu a răspuns (pentru RoCosmin):

Jocul e cumparat sau piratat?

| RoCosmin explică (pentru bortanradu):

Piratat
Si nu stiu de ce cand instalez clientul de la Games For Windows Live apare o eroare si imi spune ca instalarea a esuat si ca s-a oprit prematur