| RallFy a întrebat:

Joc counter-strike pe un server de deathrun si vreau sa vad timpul jucat pe acest server, iar cand dau la gametracker sa vad nu apare numele meu. Mentionez ca la ceilalti jucatori apare numele si timpul, dar mie nu. Dau funda! Va rog raspundeti daca stiti.

5 răspunsuri:
| GAdNuRi a răspuns:

Spune'mi serverul si numele tau

| GAdNuRi a răspuns (pentru RallFy):

Ai dreptate nu apare. ciudat nu prea stiu ce are incearca sa schimbi numele joci 5 minute si vezi daca apari pe gametracker daca tot nu apari e bug

| RallFy explică (pentru GAdNuRi):

Am schimbat dar tot la fel. Nu stiu ce are.

| GAdNuRi a răspuns (pentru RallFy):

Este un bug ceva incearca sa vorbesti cu ownerul si sa ii spui problema