| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Salut,joc metin si as vrea sa stiu ceva, pot face calculatorul sa apese o tasta intruna? Adica non-stop, vreau sami apese tasta 1(Mantiile), Fara Farmbot-uri ca am incercat si nu merg, Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Anosnimus a răspuns:

Pai eu zic sa te lasi de metin fara suparare nu este un joc productiv.

| Ryuunosuke a răspuns (pentru Anosnimus):

Nu cred că eşti în stare să decizi tu asta, e treaba lui asta, el a întrebat ceva despre metin, nu te-a întrebat părerea ta despre metin.

| AnoniM3l3Dasvtaq explică (pentru Anosnimus):

Haters gonna hate