| Alex01XD a întrebat:

Joc NFS WORLD. Folosesc un hack (instant win+auto team escape). Acum o luna mergea perfect dar acum daca folosesc hackul prea mult timp ma delogheaza si imi da ban temporal. As vrea sa stiu cat timp dureaza ban-ul temporal? Eu am asteptat 4 ore de cand am primit ban si dupa a mers, deci e mai putin. Cine poate sa-mi zica cat dureaza ban-ul temporal? Si fara raspunsuri de genu "Nu juca cu hack ca iei ban" sau "Joaca alt ceva". Si daca stie cineva cum pot evita acest ban temporal...DAU FUNDA happy

Mersi big grin

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Felicitari, din cauza cretinilor ca tine o sa se inchida rahatul ala de joc in curind!

| TechGuyTpu a răspuns:

Mdea,intrebare de un hack si te astepti la alte raspunsuri...este geniu. "Nu juca cu hack ca iei ban".

| PolishJew a răspuns (pentru KodrutZ):

Lol, n-au precizat ca din cauza hack-urilor o sa inchia NFS World, BFH si BF free to play. (pur si simplu pentru ca nu aduc profit si pierd din ce in ce mai mult playeri pentru ca sunt cam pay2win)

| KodrutZ a răspuns (pentru PolishJew):

BFH era destul de misto oricum, NFSW e jalnic.

| Alex01XD explică:

Inainte sa comentati invatat s voi sa folositi un hack. De obicei se oftica idiotii care habar n-au nimic.