| ZuZuAnDrEiO a întrebat:

Salut, joc si ue counter-strike si am un wall care merge dar nu stiu de ce nu merge aim sau nu stiu cum sa il fac?
ziceti-mi si mie cum dezarhivez aimu ala care ma ajuta sa ia id : zuzuandreio76, daca puteti intra si cu team-viewer va rog mult de tot care ma puteti ajuta nu ezitati happy

Răspuns Câştigător
| sebique a răspuns:

Iti sugerez sa joci Counter Strike asa cum este.
Invata sa il joci.
Ca degeaba iti bagi aim sau wall, ca o sa primesti ban imediat.
Cumparati steam si joaca-te Counter - Strike!
Bafta

7 răspunsuri:
| ZuZuAnDrEiO explică (pentru sebique):

Ma as cumpara steam dar nu stiu de unde..am mai avut de la un var si mi l-a facut el dar cineva mi l-a furat, si nu stiu cum sa il fac doar daca ma ajuta iar varu straight face

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru sebique):

ma poti ajuta tu?

| sebique a răspuns (pentru ZuZuAnDrEiO):

Pe computergames forum gasesti steam
http://shop.computergames.ro/g-tag-steam/

Mai cauta ca il poti lua si la 3-5 euro.
Dar nu cumpara de la alti ca iti iei teapa

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru sebique):

Ti-am dat funda si mersi happy

| sebique a răspuns (pentru ZuZuAnDrEiO):

Mersi, sunt nou pe aici, chiar nu stiu ce faci cu funda laughing
Raspund ca imi place sa ajut big grin

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru sebique):

Ma mai ajuti sa caut steam?
te rog.happy

| sebique a răspuns (pentru ZuZuAnDrEiO):

Pai eu ti-am dat link.
Acum poti sa mai cauti si tu, scrie pe google steam la 5 euro.
Daca gasesc ceva, iti las link