| boobytza a întrebat:

Joc world of tanks de foarte putin timp...Prima oara cand am jucat am intrat cu in tanc in joc, apoi nu am mai stiut sa intru...Va rog sa ma ajutati! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dia733 a răspuns:

Pai... daca cumva a explodat tancul apesi exit si dai iesire. Apoi dupa ce ai iesit o sa te afli in garajul tau. De acolo daca mai ai tancuri si daca vrei sa intri cu unul din garaj apesi pe el si sus la ecran dai Joaca Acum!
Multa Bafta!

3 răspunsuri:
| dia733 a răspuns:

Fratele meu joaca world of tanks ca si tine si poate sa-ti raspunda daca vrei.

| boobytza explică (pentru dia733):

Da,te rog!

| dia733 a răspuns:

Bine atunci raspunde el in locul meu. Ok?