| Andrei_RappStyle_1996 a întrebat:

Salut m'ar interesa un PC bun mi'as lua un alien ce spuneti la ce pret l'as putea lua (nu-i problema de bani )

4 răspunsuri:
| innocentbloodspiller a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei un calculator bun, te duci la un it shop si ti-l configureaza ei, de ex, pentru gaming, un CPU(procesor) i7-extreme gaming si o placa video Nvidia gtx-590, vreo 8-16 gb ram si 1, 5 tb. Bine, urmeaza si o blaca de baza buna, un sistem 3d si iesi linistit la vreo 8000-9000 lei

| Andrei_RappStyle_1996 explică (pentru innocentbloodspiller):

Merci :-) o sa tin cont de raspunsul tau, nu e problema de baniwinking tin cont de raspuns happy!

| Andrei_RappStyle_1996 explică (pentru Uraniu):

Mersi