| raresstietotcevrei a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un hack de metin2.ro va rog?

8 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Am eu un multihack, are speed, stack speed, x3, il poti pune sa bata singur, tu poti pleca de la pc el face lure bate si in caz ca moare se restarteaza dintr-un punct ales de tine...Mai are book reader,combo,autoatack,si bineinteles gm detector, in caz ca apare vreun gm si multe altele, merge perfect pe orice sv, nu stiu pe ro, presupun ca nu...in plus nu are virusi porneste odata cu deschiderea clientului

| YuLyy1 a răspuns (pentru мαяdυк):

Incearca de pe filecrop
iti poti lua ce hack vrei

| BountyWG a răspuns:

Salut! Am eu un multihack, are speed, stack speed, x3, il poti pune sa bata singur, tu poti pleca de la pc el face lure bate si in caz ca moare se restarteaza dintr-un punct ales de tine...Mai are book reader, combo, autoatack, si bineinteles gm detector, in caz ca apare vreun gm si multe altele, merge perfect pe orice sv, nu stiu pe ro, presupun ca nu...in plus nu are virusi porneste odata cu deschiderea clientului.Imi dai te rog frumos funda? Multumesc. O zi buna sa ai

| raresstietotcevrei explică (pentru мαяdυк):

Merge pe Balck Magic(serveru e nonhack)?

| raresstietotcevrei explică (pentru BountyWG):

Multumesc, dar mai intai imi dai si mie hacku pe mess andreicanr?

| Wr3nch a răspuns:

Off-topic: Pe metin toata lumea foloseste hack?

| мαяdυк a răspuns:

Daca il vrei baga id-ul meu teodor. teo66

| raresstietotcevrei explică:

Am facut rost de atunci, de f mult timp, dar iti dau funda pentru ca ai dat niste hackuri bune. ai unul de trade?