| Cristian7991 a întrebat:

Mi-am descarcat jocul left 4 dead 2 si nu imi merge sa ma joc. Cand intru in el dau start si se tot imcarca si nu porneste ce sa fac? Daca imi poate explica cineva pas cu pas si explicit nu prea ma pricep.

4 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

Poi, in primul rand poate nu ai calculator destul de zdravan ca sa rulezi, jocul, fie ti-ai virusat windowsu ( daca da reinstaleaza-l)

| Cristian7991 explică (pentru turcudenis99):

Alte jocuri imi merg acesta porneste tot dar cand dau sa joc se incarca iar daca dau ESC si dupa aia intru din nou imi spune "Disconnected; Failed to create session. Please check your connection and try again

| turcudenis99 a răspuns (pentru Cristian7991):

Aha, inseamna ca ai ntul mic si nu reusesti sa te conctezi la server, sau serverul la care vr sa te conectezi e din tari indepartate si nu ai destul net ca sa te conectezi la el ( de ex serverele din Asia)

| Cristian7991 explică (pentru turcudenis99):

Da frate da alte jocuri gen Cs 1.6, call of daty si nfs world merg