| Arbeloa a întrebat:

Mi-am luat un nou PC acum 2 saptamani. Imi mergea CS:GO lejer cu 150FPS, dar de azi...nu ramane constant, scade brusc la 80-90FPS, apoi urca la 120 si iar scade. Din ce cauza?

3 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Poate ai ceva deschis, sau poate acel update, si eu am ceva fps drop pe care nu il aveam inainte...Valve continua sa strice acel joc

| Arbeloa explică (pentru BlaDe12345):

Nu am nimic deschis...Nu știu ce tot are...

| RazvyGamer2048 a răspuns:

Se fac multe update-uri si de aceea nu merge... si eu am avut 150... si mie mi-au scazut la 90-100