| Bossutz a întrebat:

Salut.Pe metin 2, cei mai puternici monstrii sunt orcii?

3 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut! da cei mai puternici monstrii sunt orcii.

| CatalinWaru a răspuns:

Ba nu e o prostie ce zice asta nu orci is cei mai puternici sa stii de la mine cei mai puternici is cei din grota exililui(lv 75 90 ) si beran setao ( dragonul albastru)

| William a răspuns (pentru CatalinWaru):

Catalin esti foarte aproape de adevar. Cei mai puternici monstrii din joc sunt bossii, daca ii excludem ne raman monstrii din mapele noi. Cred ca ai uitat ca au fost introduse arme, armuri, bijuterii, mape, monstri, zacaminte, pietre metin noi in joc. Uite aici http://board.metin2.ro/......i-noi-ere/ deci orcii nu sunt cei mai tari monstri din joc. Funda? :D