| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana plec in Germania, si acolo am un calculator foarte bun, pot juca orice pe el! Dati-mi voi un exemplu de jocuri care merg doar pe un calculator tare tare tare gen : Gta 5 care nu e pe pc, dar jocuri care sunt foarte tari adica sa aiba cerinte foarte mari.

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Battlefield 3, Call of Duty Black Ops 2, The Amazing Spiderman, Max Payne 3, Far Cry 3 Blood Dragon, Need for Speed Most Wanted (2012), Tomb Raider, Bioshock Infinite, Assassins Creed 3, Hitman Absolution, I am Alive, Remember Me etc. Sper ca te-am ajutat! big grin

9 răspunsuri:
| thebiggesttroll a răspuns:

Battlefield 3
crysis 3
far cry 3
Need for Speed The Run
max payne 3

ps:gta 5 este si pe pc si pe consola dar apara la sfarsitul anului acesta.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru thebiggesttroll):

Altele? Gen call of duty black ops 2?

| JohnnyWylde a răspuns:

Esti sigur ca poti juca absolut orice pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JohnnyWylde):

Daa! Doar am mai jucat! Da-mi si tu niste exemple!

| FlorinBulgaru a răspuns:

Mario...

| bogdan324 a răspuns:

Prototype 2
Saints row the third
Left 4 dead 2
Dead space 3

| JohnnyWylde a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Ce-ar fi sa ne dai configuratia PC-ului tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JohnnyWylde):

Da' mai stiu care e?laughing

| JohnnyWylde a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingoke boss