| IAmAnonim a întrebat:

Salut prieteni! vreau sa-mi spuneti si mie un joc nu neaparat nou dar la fel ca seria call of duty sa fie ca call of duty mw 2, 3, black ops care mi-au placut la nebunie.am mai terminat battlefield 3 care mi se pare un esec total se bazeaza mai mult pe grafica dacat pe actiune asa si bad company 2.jocul vreau sa mearga pe cerintele astea:Intel celeron g530, 8gb ram, amd radeon hd 6450 1gb. ofer funda si 2 voturi jocului care ma va da pe spate.

11 răspunsuri:
| Mircea_Mohora_1997 a răspuns:

Max payne 3, Borderlands ( e mai diferit ca CoD, da mie mi-a placut ), sniper elite, sniper ghost warrior, Halo, Far Cry 3, Prototype 3. Cam atat stiu, sper ca te-am ajutat, aaa da, si la ce pc ai iti merg toate big grin. Si poate Counter Strike - Global Offensive ( cand apare )

| IAmAnonim explică (pentru Mircea_Mohora_1997):

Scuze,terminate toate in afara de prototype 3 care nu a aparut poate te referi la prototype pe care l-am terminat

| geo675 a răspuns (pentru IAmAnonim):

Marius as vrea sa te intreb daca ai vreun gen preferat.

| M1hai a răspuns:

Medal of Honor happy e bunicel
Mass efect 3

| geo675 a răspuns (pentru IAmAnonim):

De asemenea tin sa iti recomand sa incerci:Prototype 1 si 2(3 nu este), Dirt 3, Max payne 3(daca nu l-ai jucat deja), sniper ghost worrior 2 si sniper elite v2, dead space 1 si 2(jocuri excelente din toate punctele de vedere), Crysis Warhead si Crysis 2(joca si Crysis 1 daca nu ai avut ocazia inca), The Witcher 1 si 2(e un joc extrem de aratos si e RPG), Bulletstorm, Splinter cell conviction, Toata seria Assassins creed adica(1, 2, Brotherhood si Revelations), Split Second, Dragon Age 2, Elder Sckrolls Skyrim, Syndicate, Deus Ex:Human revolutions, Tomb raider(un joc cu lara croft) si asta ca si un preview.La anul in toamna avem BLACK OPS 2 si iata un mic clip cu gameplay http://www.youtube.com/watch?v=IUUm7PxtK6A sper ca te-am ajutat

| geo675 a răspuns (pentru IAmAnonim):

Ca si completare mass effect 2 si 3 si medal of honor 2010 si cam atat

| Energyboy a răspuns:

Call of juarez, s.t.a.l.k.e.r,half-life

| IAmAnonim explică (pentru geo675):

Am mai multe dar acum vreau shotere ca seria call of duty

| IAmAnonim explică (pentru Energyboy):

Le-am terminat pe astea scuze

| Energyboy a răspuns:

Scuze ca nu ti-am fost de ajutor dar nu aveam de unde sa stiu ce jocuri ai terminat.

| IAmAnonim explică (pentru Energyboy):

Nu-i nimicwinking