| IAmAnonim a întrebat:

recent am terminat toata seria call of duty si mi-a placut foarte mult deci imi puteti spune un joc shooter plin de actiune care sa mearga pe:Intel celeron g530, 8gb rami, ati radeon hd 6450. dau funda jocului care ma va da pe spate

9 răspunsuri:
| Furti a răspuns:

Battlefield 3, care depaseste graficile de la call of duty mw3. E super realistic jocul si nu e ceva gen esti numa tu(soldatu minune happy. Plus ca are un multiplayer exceptional te lupti in ce mediu vrei tu, dar mai bine incearcawinking.

Fundita?

| IAmAnonim explică (pentru Furti):

A de battlefield 3 am uitat sa zic ca l-am terminat

| Furti a răspuns (pentru IAmAnonim):

Ai putea incerca ghost recon future soldier 2

| IAmAnonim explică (pentru 0nlyMe):

Am scris"am terminat battlefield 3" mai sus

| IAmAnonim explică (pentru Furti):

Ghost recon future soldier 1 l-am terminat pe ps2

| 0nlyMe a răspuns (pentru IAmAnonim):

Sorry nu am vazutlaughing...

| IAmAnonim explică:

Cred ca o sa ma apuc de battlefield bad company 2

| vladsoare a răspuns:

Pentru multiplayer iti trebuie jocul original care isi merita banii din plin! Vorbim de BTF3