| XCV a întrebat:

Salut, sunt nou pe TPU, intrebarea: Stiti vreun site cu jocuri android(cat mai multe si care va plac voua) de unde sa descarc si eu pe un galaxy ace 2? Jocuri precum drawing cartoons full(vechiul animating touch), PREDATORS, the amazing Spider Man, din astea. Astept raspunsurle voastre cu drag.(in afara de google play)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| XCV explică (pentru FreShboY15):

Mobile9 il stiam, dar mersi pentru primul site! inca ceva...am spus ca sunt nou, deci, cumdau funda big grin?

| FreShboY15 a răspuns (pentru XCV):

Langa raspunsul meu de mai sus, ai langa o funda adica un cerc portocaliu si in el e semnul "!", si scrie alege raspunsul castigator! Astept funda!