| คlєxヅ a întrebat:

am avut un vis cam asa: era un metin care ma dadea cu level 70 de la inceputul jocului, si iti dadea globuri de transformare cu 1.741 yang. Puteai sa te duci intr-un loc anume ca sa iti faci P. Si cresteai foarte repede (bateai un monstru faceai 71) si iti dadea otel+9 de la inceput a da, iti dadea pana si spada+9. Sirius si alea alea le cumparai doar la 100kk si faceai banii astia in doua minute. Si am mai visat si ca. era un metin2 cu numele metin2 bere laughing si puteai sa cumperi beri, era cam cel ce l-am descris prima oara doar ca te dadea de la inceput cu level 100 si mergea maxim pana in level 399. Oare exista metinurile astea? Ce mult mi-as dori sa fie visu asta adevarat! sad Prima data cand m-am sculat am intrat repede la calculator dar...A fost doar un vis, na. Funda daca imi da cineva link-ul de la jocuri sau daca macar exista asa metin.

Răspuns Câştigător
| TheKiller a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt darnu exista asa un metin doar daca nu icnerci servere pvp eu joc hammer metin2 te da 254 si 255 e maxim care faci la o femeie toate itmele sunt la magazine si acestea costa doar 1 yang incepi cu 1kkk la inceput happy. Funda?

24 răspunsuri:
| คlєxヅ explică (pentru TheKiller):

Si iti da si iteme +9 in inventar?

| angelino17 a răspuns:

Da iti da ca joc si eu si este misto rau e si king 6

| คlєxヅ explică (pentru angelino17):

Si ce mai e tare la joc?

| TheKiller a răspuns (pentru คlєxヅ):

Da iti da dar la shopuri toate sunt +9 trebuie doar sa le bonusezi :]

| mihaican a răspuns:

Ori ai inventat ori te zoci prea mult

| คlєxヅ explică (pentru mihaican):

Am eu fata de inventator?

| mihaican a răspuns:

Dăaă

| คlєxヅ explică (pentru mihaican):

Ai vedenii.

| mihaican a răspuns:

Poate tu ai

| คlєxヅ explică (pentru mihaican):

Funde,21... Putin.

| ExDark123 a răspuns (pentru TheKiller):

O problema este la hammer nu merge sa ma inregistrez

| คlєxヅ explică (pentru m3rynu):

Buna incercare dar nu cad in de astea.

| shhhs a răspuns:

Nu exista asa ceva, visul tau e foarte haios oricum :D.
Daca esti interesat de tutoriale din Metin uite aici un blog cu ghiduri si informatii:
http://orademetin.blogspot.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ajuns sa te gandesti doar la metin chiar si in vise...Cred ca ai o problema grava :p
Iti dau un sfat:lasa-te de metin sau vei regreta...
lol. happy happy happy

| BluePlays a răspuns:

Stiu un metin bun rau este cam asa de mare este www.earthmetin2.ro e bun rau am si www.osiriusmetin2.ro sunt foarte bune

| BluePlays a răspuns:

Metin2 bun este www.metin2.ro

| AnutzaMika a răspuns (pentru BluePlays):

Ro,să fim serioși, pe bune?
A cerut un metin de la 70 în sus nu unul care faci într-o oră 5k la amazoane.

| Metin2Bite1 a răspuns:

Metin2BiteSite:http://metin2bite.info/

| Burov_Raul_1997 a răspuns:

Intrati pe cel mai tare server de metin, Metin2XPM serverul este PvM-PvP ratele sunt 1000% GM prietenosi eventuri Zilnice Ox HiDe PvP PvM regat albastru http://www.metin2xpm.eu/

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII