| ProFiLnamE a întrebat:

Am cumparat un cont de metin2 ro de nivel mare si as vrea sa-mi schimb parola dar playerul de la care am cumparat contul nu vrea sa-mi zica parola de la mess sa o schimb ce pot sa fac sa schimb parola s-ar putea sa intre sa imi fure toate itemele Cum sa fac sa schimb parola sau macar userul? DAU FUNDA LA CEL MAI RAPID RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Poţi să schimbi e-mailul de pe care este creat contul, dar când trimiţi cererea cu noua adresă de e-mail trebuie să confirme vânzătorul contului de pe e-mailul său dând click pe link-ul pentru confirmare.

1 răspuns:
| ProFiLnamE explică (pentru FemeiaPisică):

Alta modalitate mai este?