| Leo2001 a întrebat:

Am dat microfonul la maxim dar tot se aude incet. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| RobertFlorin1 a răspuns:

Poti umbla din setarile pcului, daca nici asta nu functioneaza, inseamna ca atat de tare se poate auzi microfonul.

| Leo2001 explică (pentru RobertFlorin1):

Am umblat dar tot incet ma aud.

| RobertFlorin1 a răspuns (pentru Leo2001):

Daca te auzi incet,e clar vina microfonului,te poti duce pe un microfon mai profi,sau daca si acesta e unul profi,si l-ai cumparat dintr-un loc autorizat si mai ai garantia, sau daca mai e in garantie, il poti duce sa vada ei, in caz ca e o defectiune tehnica, sau sa-l schimbe.