| Lukasz a întrebat:

Am instalat origin si am intrat in fifa14 dar tot nu merge fifa14 nu este cumparat scrie asa: Tank you for your interest.You are not eligible to use this online feature asa scrie cand vreau sa itr in Ultimate Tam si in celelalte ce sa fac ca am origin si mama nu vrea sa mi-l cumpere ce sa fac.
Fundaa!

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut trebuie sa-l cumperi daca vrei sa-l joci multiplayeri daca nul cumperi nul poti juca multiplyer, mai asteapta poate o sa il bage la reducere cum a facut cu celelalte jocuri

| Lukasz explică (pentru KeNNT3D):

Am facut tot ce am putut acumscrie altceva dar astia spuneau ca daca instalezi origin iti merge.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Lukasz):

Nu daca vrei sa-l joci multiplayer trebuie sa-l cumperi.