| Oly4Fun a întrebat:

Am luat si eu un cont premium public de minecraft, si pana ieri mi-a mers... Dar azi cand am incercat sa ma loghez nu m-a lasat cu niciu alt cont, i-am dat contul prietenului meu care avem acelasi launcher si i-a mers... Ce pot face? O fii pentru. mi-am instalat launcher premium? Helpp plzz funda+vot!

2 răspunsuri:
| XPraFF a răspuns:

Probabil ca ai un alt crack de minecraft, care s-a activat cu intarziere...gaseste-l si dezinstaleaza-l, dar mai sigur e sa le stergi amandoua si sa il instalezi ala premium dupa!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| Oly4Fun explică (pentru XPraFF):

Le-am dezinstalat pe amandoua, si l-am instalat pe cel premium, dar tot nu ma lasa sa ma conectez cu contul premium, spune ca este incorect, dar este. sad